Regulamin

 REGULAMIN

 

1. Sklep Internetowy Makrama Decor, działający pod adresem makramadecor.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Makrama Decor Kamila Staniewicz, z siedzibą pod adresem ul. Tulipanowa 6, 67-106 Modrzyca, NIP: 9252018518.

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, z możliwością odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki:

Kurier DPD (przedpłata) - 15 zł brutto,

kurier DPD (płatność za pobraniem) - 25 zł brutto.

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: MILLENNIUM Bank 83 1470 0002 2008 0093 9000 0001.

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem.

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie jest potwierdzone e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy: makramadecor@wp.pl

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. 

10. Wysyłka dokonywana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w terminie podanym przy każdym ogłoszeniu. W wyjątkowych sytuacjach proces realizacji może się wydłużyć.

12. Zwroty
Sklep Makrama Decor akceptuje zwroty bez podania konkretnej przyczyny. Klient ma do tego prawo w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania produktów, które zostały przez klienta zniszczone, uszkodzone bądź w jakikolwiek sposób użytkowane. Koszty odesłania towaru do sklepu pokrywa Kupujący. Aby dokonać zwrotu produkt w stanie idealnym należy zapakować do odpowiednio zabezpieczonej paczki. Paczkę należy zaadresować na adres: Kamila Staniewicz, ul. Tulipanowa 6, 67-106 Modrzyca.

Poinformuj o zwrocie drogą e-mailową: makramadecor@wp.pl


13. Reklamacje

Klient ma prawo do reklamacji towaru wadliwego bądź niezgodnego z opisem. Procedura reklamacyjna rozpoczyna się od zgłoszenia tego faktu mailowo, telefonicznie bądź pisemnie na adres firmy. Konieczne jest nadesłanie zdjęć pokazujące np. uszkodzenie towaru. Twórca zapewnia rozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta twórca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru.

14. Dane Klientów sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

15. Korzystanie ze strony internetowej makramadecor.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

17. Regulamin wchodzi w życie z dniem 16.02.2022.

 

 

 

Kontakt z Usługodawcą można uzyskać:

- korzystając z formularza kontaktowego

- korzystając z adresu poczty elektronicznej: makramadecor@wp.pl lub telefonicznie, nr kontaktowy 694 524 612

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl