O mnie

 

Cześć! Witam w moim sklepie! 

Mam na imię Kamila, to ja projektuję i wyplatam makramy, sama prowadzę cały ten biznes. W międzyczasie wychowuję dzieci <3 a w wolnej chwili staram się spędzać czas aktywnie, zazwyczaj na rowerze.

Wszystko zaczęło się w 2018 roku, przypadkiem trafiłam na makramy w internecie, chciałam kupić kwietnik, a ponieważ miałam troszkę czasu (urlop macierzyński) postanowiłam sama spróbować. No i udało się, szybko załapałam podstawowe sploty, spodobało mi się tak bardzo że nie potrafiłam odłożyć sznurków. Po kilkumiesięcznej nauce i praktyce makramy, zdecydowałam się założyć działalność i sprzedawać moje prace. 

Moje projekty cieszą się sporym zainteresowaniem i uznaniem, w co nadal nie mogę uwierzyć :) 

Nigdy nie byłam uzdolniona artystycznie, pod żadnym względem! Predyspozycje odziedziczyłam prawdopodobnie po mojej śp. babci Gieni <3

Wyplatanie makram sprawia mi ogromną przyjemność. Mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęściarą. Łączenie pasji z pracą to niesamowity dar od losu.

W moim sklepie znajdziesz bogaty wybór makram, zarówno tych przeznaczonych do dekoracji wnętrz, jak również tych dedykowanych fotografom czy przeznaczonych na uroczystości ślubne.

Jestem autorką wszystkich projektów jakie tu widzisz. Uwielbiam projektować i tworzyć nowe wzory, ale powielanie tych dotychczasowych jest równie przyjemne :) 

Chętnie słucham Waszych pomysłów, jestem otwarta również na nowe makramowe wyzwania. Jeśli nie znajdziesz czegoś w sklepie, nie znaczy że tego nie wykonuję. Napisz koniecznie jeśli masz jakieś 'nietypowe' zamówienie. Makramy, które są w ofercie zazwyczaj można zmodyfikować. Jeśli wymiar makramy troszkę Ci nie odpowiada, lub myślisz o zmianie jakiegoś elementu na inny, jakiejś modyfikacji, zapytaj o taką możliwość. Zazwyczaj jest to do zrobienia, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych ;)


Wspólnie możemy zaprojektować coś pięknego. Zapraszam do współpracy!


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl